Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ

NELER
YAPIYORUZ?

1998 Yılından bu yana özel bir şirkette Mimari, Elektrik ve Mekanik tesisatı uygulama projeleri çizerek uygulamalarını yapmaktayız. 22 yılı aşkın bir süredir yerli ve yabancı bir çok önemli projelerde ciddi görevler üstlendik ve hepsini laiki ile yerine getirdik. Tecrübelerimiz bizi sizlere daha verimli olabilmek için daimi surette dinç kıldı ve Böylece güven temelli bir iş yürütmekte başarılı olduk.

Güvensizlik bɑşlɑyıncɑ dostluk kɑybolur.(Epicure)

Sözünü esas alarak yola koyulmuş ekibimiz ile birlikte yeterli bilgi ve tecrübeyi edindiğimize inanıyoruz. Amacımız piyasada uygulanabilir projelerin çizilebileceğini kanıtlamaktır.

Dünyada ve ülkemizde her geçen gün artan mimari- elektrik ve mekanik tesisat ihtiyaçlarını ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda güvenli bir şekilde tasarım, danışmanlık ve taahhüt yoluyla ulaştırılmasında müşteri memnuniyeti başta olmak üzere güvenli ve ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde taşımak felsefesi ile yola çıktık.

2009 yılında kurulan şirketimiz İnşaat – Mimari- Elektrik ve Mekanik Proje-Taahhüt-Danışmanlık hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir. Günümüze kadar birçok projeyi başarı ile bitirerek hem bizimle çalışmaktan hem de ortaya çıkan işlerden memnun müşteriler kazandık. Gene bu doğrultuda hız kesmeden hedefimiz yeni müşteriler kazanarak Mimari- Elektrik- Mekanik Tesisat Dizayn, Taahhüt alanlarında imalat ve hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti doğrultusunda zamanında ve doğru yapılacak işlerle hem kendimizi geliştirmek hem de siz müşterilerimize daha iyi diyalog kurarak daha güzel ve başarılı işlere birlikte imza atmaktır.

Yatırımcıların ve işletmelerin beklentileri; ihtiyaçlarının çözümüne odaklanmış, güvenilir, yüksek kalitede hizmet veren, bilgi ve deneyimle donatılmış, yaratıcı ve dinamik kurumlarla çalışabilmektir.

Sunduğumuz hizmet ve uzmanlık; İnşaat- mimari- elektrik-mekanik tesisatların kalitesi, kontrolü, güvenilirliği, sürekliliği ve optimizasyonu içindir.

İlkelerimiz;

  • Tüm insanların yaşam kalitesini arttırmak için sosyal sorumluluklarımızı yerine getirmek, teknolojiyi insanlığın gelişimi için kullanmak,

  • Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüst olmak,

  • Faaliyetlerimizi; ekonomik gelişim, çevreyi koruma ve sosyal eşitlik çerçevesinde geliştirmek,

  • Eğitimi ve deneyimiyle yenilikçi çözümler üreten, takımın bir ferdi olduğunu ve kişisel katkısını bilen, sorgulayan, sürekli gelişen ve geliştiren insan kaynağı yaratmak,

  • Çözüm üretmek, uygulamak ve geliştirmek için var olmak,

  • Sürekli gelişim ile “elimizden geleni değil olması gerekeni” yapmak,

  • Müşteri beklentilerini aşarak, müşteriyi memnun etmek,

  • Kurumsal ticari faaliyetlerimize ve bireysel ilişkilerimize değer katmak,

  • Faaliyetlerini sistem ve standartlara bağlamış bir kurum olmak, kurum içinde merkezi demokratik bir yönetim anlayışı ile çalışmak.

Mimari

Özel consept tasarımlar üretiyoruz.

Elektrik ve Mekanik

Elektrik ve Mekanik tesisatı uygulama projeleri çizerek uygulamalarını yapmaktayız.

Projeler

Projelerimiz başarı, kalite ve piyasanın en uygun fiyatlarına yapılmaktadır.

ELİT CONSEPT

MÜKEMMEL TASARIMLAR